Įdegio kosmetika

Būtina naudoti

Purškiamas įdegis

That's so

Jaunystės mašina

Collagen BodyWave
La Bamba apie mus

 

Šilta, egzotišką oazę primenanti atmosfera, moderni įranga bei kokybiška įdegio kosmetika – tai išskirtinis “La Bamba“ saulės studijų stilius.

 

RINKOS LYDERIS
”La Bamba” saulės studijose soliariumų įranga nuolat atnaujinama, studijose naudojami naujausi „Ergoline“ soliariumai. “Ergoline” patikimumą soliariumų rinkoje galima būtų prilyginti “Mercedes” kokybei tarp automobilių. Lyderiu laikoma Vokietijos kompanija bendradarbiauja su dermatologais, fizioterapeutais, įdiegia naujausias technologijas ir gali pasiūlyti aukščiausios kokybės įdegį. Daugiau kaip 60% Europos rinkos pardavimų priklauso “Ergoline” (neįskaitant dukterinių “Soltron”). Tai įrodo, kad klientai vertina “Ergoline” kokybę.

NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS
“Ergoline“ turi atskirą padalinį, skirtą technologijų vystymui ir tobulinimui. “Ergoline” lyderiavimo savo srityje pavyzdys – tai “Multivision” sistema, perkelianti į visiškai kitą kaitinimosi pasaulį, kuriame galite žiūrėti TV programas, mėgautis nepriekaištingu 3D garsu ir žiūrėti spalvotus sapnus („Color Moods“ atpalaiduojanti ar energizuojanti šviesos terapijos programa). Deginimosi metu klientas gali klausytis savo mėgstamos muzikos – naujausiuose soliariumų modeliuose yra galimybė pasijungti savo muzikos šaltinį. “Ergoline” naudoja ypatingą technologiją veido lempų srityje. Reflektorinis veido lempos paviršius atspindi tik veiksmingąją UV spektro dalį. Jokio bereikalingo karščio ir tik būtiniausi deginimuisi UV spinduliai užtikrina įdegio saugumą, garantuoja geriausią įdegio rezultatą per trumpiausią laiką. „Ergoline“ saulės lovose yra specialios lempos, skirtos pečių sričiai. Gulėdamas moderniame soliariume, žmogus nejaučia karščio, nes įmontuoti kondicionieriai, vėsinantys gulimą soliariumo paviršių. Naujausiuose soliariumų modeliuose įdiegtos “Climatronic” bei “Climatronic Plus” funkcijos, kaip ir prabangiuose limuzinuose suteikia galimybę saulės lovų naudotojui nustatyti pageidaujamą temperatūrą, automatiškai palaikomą visos deginimosi procedūros metu. Komforto programų ”Aqua Fresh” ir “Aroma” dėka besideginantis klientas atgaivinamas malonia dulksna, o spustelėjus mygtuką gali būti pasirenkamas gaivinantis “Vital” arba atpalaiduojantis “Relax” aromatas. Balso gidas (“Voice Guide” sistema) balsu paaiškina soliariumo įrangos valdymo funkcijas. Klientas informuojamas apie bet kokį, ką tik atliktą veiksmą. Paspaudus “Info” mygtuką galima išklausyti informaciją apie deginimąsi. Ergonomiškai suformuoti gultai – tai išskirtinis “Ergoline” saulės lovų požymis. Jie užtikrina ypač patogią kūno padėtį deginantis. “IQ-Sensor” tiksliai išmatuos Jūsų odos jautrumą UV spinduliams ir per keletą sekundžių pagal šiuos duomenis bus sudaryta individuali Jūsų deginimosi programa. „Ergoline“ orientuoti į soliariumų technologijų tobulinimą ir aukštą paslaugų kokybę. „Ergoline“ vardas reiškia greitus bei įspūdingus rezultatus ir garantuoja itin saugų įdegį.